Zahraniční turnaje

Jednou z námi poskytovaných služeb je možnost podívat se s hokejem do zahraničí. Vybíráme ty nejprestižnější a nejatraktivnější turnaje, kde hráči mohou porovnat svou výkonnost s jinými zahraničními a výběrovými týmy a získat tak cenné zkušenosti a kontakty do dalších let. Na těchto turnajích budou hráči reprezentovat Českou Republiku a Czech Hockey Academy, proto naši hráči budou zajištěn vysoký komfort po celou dobu trvání turnaje, včetně profesionálních podmínek a programu. Naši hráči mají na těchto turnajích zajištěn kompletní "all inclusive" balíček, který obsahuje ubytování, stravu, startovné, transfery autobusem, profesionální trenéry i překladatele.

Podmínkou účasti na turnaji v zahraničí je absolvování try-outu, který se koná zpravidla 2 měsíce před plánovanou akcí. Try-outu se mohou účastnit všichni hráči z ČR dané věkové kategorie, bez ohledu na klubovou příslušnost. Na tento výběrový trénink dostávají hráči pozvánku také prostřednictvím našeho scouta, který pravidelně sleduje výkony dětí v zápasech v celém průběhu sezóny.

Přihlášku/případně i další dotazy zasílejte na email:
office@hockeycamp.cz


Zahraniční turnaje
Zahraniční turnaje
Zahraniční turnaje

Turnaje CHA

Bellinzona "AAA" Turnaj

Kontakt:

office@hockeycamp.cz
www.hockeycamp.cz


Try-out tréninky

Try-tou trénink pro Bellinzona "AAA" Turnaj

V pátek 30. 12. 2016 na zimním stadionu v Poděbradech proběhne výběrový trénink ročníku 2004 a mladších pro AAA turnaj ve Švýcarsku. Účastnit se mohou všichni hráči dané věkové kategorie.

Harmonogram

Sraz:12:00ZS Poděbrady
Program:12:15Rozcvičení
 12:30-12:45Příprava k tréninku
 13:15-14:30Led

Hráči vezmou s sebou kompletní hokejovou výstroj, švihadlo, zdravotní kartu pojištěnce a hokejovou láhev na pití, 150kč (prosíme přesně).

Vybraní hráči se zúčastní na přelomu března a dubna turnaje ve Švýcarsku - Bellinzoně. Detailní informace o turnaji v Petrohradu naleznete také na našich stránkách v sekci "Turnaj CHA".

Při jakémkoliv dotazu mě prosím kontaktujte na uvedeném telefonním čísle či emailu.

Kontakt:

office@hockeycamp.cz
www.hockeycamp.cz